Şakak Dolgusu

Şakak Dolgusu Nedir?

Şakak dolgusu yaşlanmanın yüzde oluşturduğu en önemli şeylerden birini yok etmek amaçlı sık başvurduğum bir uygulamadır. Bazı insanlarda çok ciddi anlamda çöküklük olan şakak bölgelerine yapılan dolgu uygulama işlemidir.

sakak dolgusu

Şakak Dolgu Nasıl Uygulanır?

Fethiye şakak dolgusu iğne ile sert içerikli dolgu materyali ile direk kemik üstüne uygulanır. Bölgenin mevcut olan çöküklüğü çok geniş bir alanda ise kanül ile de destek dolgu uygulaması işlemi yapılmaktadır.

Fethiye sakak dolgusu

Şakak Dolgusu Uygulaması Ağrılı mı?

İğne ile yapıldığından dolayı iğne giriş esnasında ufak bir ağrı olmaktadır. Haricinde sadece dolgunluk hissi oluşturmaktadır. Çiğneme kaslarından en kuvvetli olan kas şakak tan geçtiği için uygulama esnasında kas müdahalesinden dolayı birkaç gün çiğneme esnasında hafif bir ağrı oluşabilmektedir.

alın bölgesi dolgu

Fethiye şakak dolgu uygulaması Kalıcılığı?

Fethiye şakak dolgu uygulaması kalıcılık konusunda direk kemik üzerine sert dolgu materyalleri ile yapıldığından tatmin edici sürelere sahiptir. Ortalama 12-14 ay arası kalıcılıktan söz etmek doğru olacaktır.

Randevu

İnceleme sonrası gerekli olan en uygun uygulama en profesyonel şekilde ve en kaliteli ürünler ile yapılacaktır.

Fethiye botoks whatsapp

Dolgu ile ilgili bir randevu almak isterseniz kliniğimize ait iletişim bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer estetik uygulamaları hakkında bilgi ya da randevu almak isterseniz kliniğimizin resmi internet sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Şakak Dolgusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön