Kaz Ayağı

Kaz Ayağı Hangi Bölgede Oluşur?

Kaz ayağı; Gözümüzün kenarlarında özellikle güldüğümüzde oluşan çizgiler bir kazın ayağına benzediğinden kaz ayakları bölgesi diye anılmıştır.

kaz ayağı

Nasıl Oluşur?

Gözümüzün etrafında çepeçevre saran bir kas mevcuttur. Bu kasın ana görevi göz kapaklarını kapatmaktır. Gözleri kısarken veya kapatırken iki göz kapağı birbirine doğru yaklaştığından göz kenarındaki deride bükülmeler meydana gelir. İşte bu bükülmeler günlük hayatta kaz ayağı kırışıklıkları olarak karşımıza çıkar.

fethiye kaz ayağı botoksu

Kaz Ayakları İçin Botoks Yaptırırsam Gözümü Kapatamayacak mıyım?

Tabi ki kapatabilirsiniz. Göz çevresindeki kasın sadece kaz ayakları bölgesine gelen yerine botoks uygulayıp ve sadece o bölgenin kasılmasını engelleriz. Göz kapatmada her hangi bir problem asla yaşanmaz.

Kaş Kenarı Bu bölge Botoks Uygulaması ile Nasıl Kalkar?

Özellikle kuvvetli göz kapama kası olan kişilerde çok daha belirgin olmak üzere hemen herkeste göz kenarındaki kaz ayakları bölgesine botoks uygulaması yapılması sonrası göz yumma veya kısma esnasında oluşan kaş kenarının da aşağı doğru çekilme hareketi bloke edileceğinden yukarı doğu kalkması görülür. Bu etki pek çok kişi tarafından istenen bir durumdur. Aynı zamanda üst göz kapağını da ferahlatacağından dinamik bir görüntü katan bir durumdur.

kaz ayakları nedir

Bu işlemin öncesi ve sonrası arasında çok ciddi farklar vardır.

Fotoğraflarının paylaşılmasını kabul etmiş hastalarımızın öncesi ve sonrası karşılaştırmalarını görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnceleme sonrası gerekli olan en uygun uygulama en profesyonel şekilde ve en kaliteli ürünler ile yapılacaktır.

Randevu

Fethiye botoks whatsapp

Fethiye Botoks ve Fethiye Dolgu internet sitesi olarak;
Botoks ile ilgili bir randevu almak isterseniz kliniğimize ait iletişim bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer estetik uygulamaları hakkında bilgi ya da randevu almak isterseniz kliniğimizin resmi internet sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Kaz Ayağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön