Kaş Arası

Kaş Arası ‘nda Kaşlarımızı Çatarken Neden Dik Çizgiler oluşur?

Kaş arası olarak adlandırılan bölgedeki botoks uygulaması üzerinde konuşacağız.

Kaşlarımızı çatma hareketini iki adet küçük kas sayesinde yaparız. Bu küçük iki kasın ana görevi iki kaşı birbirine yaklaştırmaktır. Kaşlar birbirlerine doğru yaklaşırken aradaki deride meydana gelen bükülmeler dik bir şekilde oluşmaktadır. Bazı durumlarda bu çizgiler çok aktif kas kullanımı sonrası çok daha belirgin olabilmektedirler.

kaş arası

Devamlı Kaş Çattığım İçin Etrafımdaki herkes Beni Hep Sinirli Zannediyor, Ne yapmalıyım?

Günlük yaşantıda kaş çatma hareketini çok yapıyorsanız ve oluşan dik çizgilerden rahatsız iseniz en kaliteli ve doğru çözüm botoks uygulaması olacaktır.

Bu Çizgiler için Dolgu Uygulaması Doğru mudur?

Bu bölgenin botoks uygulamasını konuşurken yerleşmiş (statik) dik çizgilerin botoks tedavisi ile tamamen geçirilemediği durumlarda yapılan dolgu uygulamasından da bahsetmek isterim. Bu bölgeye dolgu uygulamasını botoks uygulaması sonrası yapmak en doğru seçimdir. Hali hazırda kaş çatma hareketi ile mevcut olan dik çizgiler daha da arttırılıyor ve derinleştirilirken çizginin içine dolgu yapmak, yapılan dolgununda ezilerek istenilen etkisini oluşturmasını engelleyecektir. Bundan dolayı önce botoks uygulaması ile kaş çatma hareketi bloke edilmelidir. Sonrasında da hala şikayetçi iseniz az miktarda dolgu uygulaması ile çizgiler daha da çok yumuşatılabilir.

fethiye kaş arası dolgu

Kaş Arası Botoks Hakkında Detaylı Bilgi

Barış Yiğit | Estetik & Plastik Cerrahi Kliniği olarak bu internet sitesini sadece ve sadece botoks uygulamaları ile dolgu uygulamaları üzerine tasarladık. Amacımız, yanlış bilinen bilgileri düzeltmek ve doğru bilgileri paylaşabilmektir.

Bu yazı da diğer tüm makaleler Dr. Barış Yiğit tarafından bizzat kaleme alınmıştır. Yine de sayfa içeriğinde tedavi edici sağlık hizmetine yönelik bilgiler içeren öğelere yer verilmemiştir. Tanı ve tedavi için mutlaka hekiminize başvurmanız gerekmektedir.

kaş arası dolgu

Kaş arası botoksu ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı aşağıdaki yorum formunu kullanarak bize sorabilirsiniz.

Kaş arası botoksun öncesi ve sonrası arasında çok ciddi farklar vardır.

Fotoğraflarının paylaşılmasını kabul etmiş hastalarımızın öncesi ve sonrası karşılaştırmalarını görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnceleme sonrası gerekli olan en uygun uygulama en profesyonel şekilde ve en kaliteli ürünler ile yapılacaktır.

Fethiye botoks whatsapp

Botoks ile ilgili bir randevu almak isterseniz kliniğimize ait iletişim bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer estetik uygulamaları hakkında bilgi ya da randevu almak isterseniz kliniğimizin resmi internet sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Kaş Arası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön