Jawline Dolgu

Jawline Dolgu Uygulaması Nedir?

Jawline Dolgu çene hattının daha belirginleştirilmesi için yapılan bir uygulamadır. Tam olarak çane köşesinden çene ucuna kadar olan hatta uygulanmaktadır.

jawline dolgu

Jawline Dolgu Neden Yapılır?

Aslında ana amacı çene köşesinden ucuna kadar olan çene hattının belirginleştirilmesi olduğunda yapıldıktan sonra çeşitli kazanımları olmaktadır. Özellikle Gıdı bölgesinde aşırı bir birikimi olmayan kişilerde çene hattının jawline dolgu uygulama ile belirginleştirilmesi ile gıdı kamüfle edilebilir. Tabi kamüfle edilebilecek gıdı miktarı çok büyük olamamaktadır uygulama öncesi değerlendirme ile çok rahat anlaşılabilmektedir. Aynı zamanda Elmacık Kemiği Dolgusu ve Çene Ucu Dolgusu sayfalarında da değindiğim gibi üçgen yüz hatlarının oluşturulmasında bu uygulamanın da çok büyük bir katkısı vardır. Bir başka kazanım ise çene hattının belirginleşmesi ile boyundan çeneye geçiş hattı keskinleştirildiğinden boyun daha uzun görünmektedir ki bu da sexapalite katmaktadır.

Fethiye Jawline Dolgu Uygulaması Nereye – Ne ile Yapılır?

Bu uygulama çene köşesinden çene ucuna kadar yapıldığından, o hat boyunca farklı yerlere farklı dolgu çeşitleri ve farklı uygulama şekilleri tercih ediyorum. Çene köşesine gelen noktada iğne ile daha sert bir dolgu materyali tercih ederken çene ucu ile çene köşesi arası bölgeye de cilt altı seviyeye kanül ile uygulamayı tercih ediyorum. Çene ucu ve yan tarafları bölgesi için çene ucu dolgu uygulamasında da anlattığım gibi iğne ve kanül kullanmaktayım. Dolgu çeşitleri değişiklik gösterebilmektedir.

fethiye çene hattı dolgu

Fethiye Jawline Dolgu Uygulaması Ağrılı bir İşlem mi?

Kemik üzerine denk gelen kısımlarda ki çene köşeleri o şekilde uygulanmaktadır ağrıdan çok dolgunluk hissi olmaktadır. Kanül ile uygulanan bölgelerde de ağrı neredeyse yok denecek kadar azdır. Sonuçta Fethiye Jawline Dolgu Uygulaması içerisinde ağrı çok önemli bir yer tutmamaktadır.

Jawline Dolgu Kalıcılığı Ne Kadar Sürer?

Jawline uygulaması kemik üzerine cilt altına farklı materyaller ile yapılmasına rağmen kalıcılığı 10 hatta 14 ayı bulmaktadır. Tabi bu sürelerin kişiye göre değiştiği unutulmamalıdır.

jawline bölgesi dolgu

Jawline Dolgu Kaç ml ile yapılır?

Bu soru hastalarımın çoğu tarafından sıkça sorulan bir soru. Eminim ki jawline dolgu yaptırmak isteyen hemen herkesin merak ettiği bir konudur. Fakat bunun ne yazık ki net bir cevabı yoktur. Öncelikle her kişinin çene hattı aynı boyutlarda olmadığından ve hatta her kişinin belirginlik ölçüsü farklı olacağından kullanılacak dolgu miktarı da değişiklik gösterecektir. Bu dolgunun uygulanması esnasında genellikle güzel bir sonuç alınmak isteniyor ise doktor biraz serbest bırakılmalıdır. Ayni 3 ml ile yapalım, 2 ml yetsin tarzında yaklaşımlar bazen pozitif sonuç verebilir (zaten az gerekecekse) bazen de hem hasta hem de doktoru mutsuz edebilir.

Randevu

İnceleme sonrası gerekli olan en uygun uygulama en profesyonel şekilde ve en kaliteli ürünler ile yapılacaktır.

Fethiye botoks whatsapp

Dolgu ile ilgili bir randevu almak isterseniz kliniğimize ait iletişim bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer estetik uygulamaları hakkında bilgi ya da randevu almak isterseniz kliniğimizin resmi internet sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Jawline Dolgu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön