Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı ışık dolgusu da en çok rağbet gören dolgu uygulamalarından biridir. Bu bölgenin dolgu uygulaması çok ciddi bilgi birikimine ve tecrübeye ihtiyaç duyar. Nitekim göz yakında olduğundan çok iyi bir anatomi bilgisine de ihtiyaç duyulur. Ehil kişilere gidip bu hizmeti almanızı net bir şekilde öneririm.

Gerek genetik, gerek yaş gerekse yoğun uykusuz iş temposu alt göz kapağı özellikle göz pınarının olduğu yerde koyu renk oluşmasına ve ayı zamanda göz altı kısmında torbalanmalara neden olabilir.

Göz altındaki koyu renk iki ana nedene bağlıdır. Bunlardan biri genetik yatkınlık diğeri de o bölgenin (gözyaşı kanalı) çukur olmasıdır. Çukurluğun koyu renge katkısı çok fazladır. Göz altı ışık uygulamalarında bu çukurluğun da doldurulması kilit rol oynar.

göz altı ışık dolgusu

Bu makalede bulabileceğiniz başlıklar şunlardır;

Göz Altı Işık Dolgusu Uygulaması

Göz altı ışık dolgusunu ben kendi pratiğimde uygulamasını önce gözyaşı kanalı doldurulması sonrasında da göz altındaki koyu rengi daha açan özel bileşenlere sahip dolgular kullanılması şeklinde sıralayabilirim. Her hasta için net bu şekilde olmak durumunda olmuyor ama neredeyse başvuran hastalarımın % 75 ine böyle uygulama yapıyorum. Pek tabi ki sadece gözyaşı kanal dolgusu veya sadece koyu renk için özel dolgu uygulaması tek başına yapmak durumunda olduğumuz hastalarımız da oluyor.

Göz Altı Işık dolgusu uygulamasının bir diğer çok önemli noktası da bu uygulamanın kanülle yapılması gerekliliğidir. (Kanülün ne olduğunu Dolgu Uygulaması genel bilgiler sayfasında detaylı anlatmıştım J). Göz altı bölgesinde mevcut olan çok sayıda damar olmasından dolayı ve de aynı zamanda bu damarların gözün damarları ile bağlantılı olmaları göz önünde bulundurulduğunda damar duvarı ve damarın kendisine hasar verme olasılığı neredeyse olmayan kanüller ile yapılması en doğru uygulama şeklidir. Tam olarak istenilen görüntü ortalama onuncu günde oturuyor.

İşlem esnasında hastalarımın çoğu ağrı değil ama ufak bir rahatsızlık hissi olduğunu ifade ediyorlar. Kanülün hedefe noktaya doğru ilerlemesi sırasında yaşanan bu his tamamı ile geçicidir.

Uygulama bölgesi doğası gereği çok ince bir deriye sahip olduğundan bazen can sıkıcı ödem gelişebiliyor fakat çeşitli ödem çözücü ilaçlar ve masaj ile üstesinden geliyoruz.

Fethiye göz altı ışık dolgusu konusunda tecrübeli bir doktoru ve güler yüzlü çalışanları ve aynı zamanda kaliteli malzemeleri olan bir kliniğe sahip olduğu için gerçekten şanslı. 

fethiye göz altı ışık dolgusu

Göz altı ışık dolgusu işleminde öncesi ve sonrası arasında çok ciddi farklar vardır.

Fotoğraflarının paylaşılmasını kabul etmiş hastalarımızın öncesi ve sonrası karşılaştırmalarını görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnceleme sonrası gerekli olan en uygun uygulama en profesyonel şekilde ve en kaliteli ürünler ile yapılacaktır.

Randevu

Fethiye botoks whatsapp

Fethiye Botoks ve Fethiye Dolgu internet sitesi olarak;
Botoks ile ilgili bir randevu almak isterseniz kliniğimize ait iletişim bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer estetik uygulamaları hakkında bilgi ya da randevu almak isterseniz kliniğimizin resmi internet sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Göz Altı Işık Dolgusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön