Fethiye Estetik & Plastik Cerrahi

Fethiye estetik kliniğimizde ameliyatsız 10’dan fazla olmak üzere, toplamda 50’den fazla estetik cerrahi işlemleri uygulayabilmekteyiz.

Bunlardan öne çıkanları şu şekilde sıralanabilir;

Ultrasonik Estetik Burun Ameliyatı
Yüz Germe
Boyun Germe
Kaş Askılama
Estetik Göz Kapağı
Orta Yüz Germe
Şakak Germe & Badem Göz Estetiği
Dudak Askılama
Gıdı Estetiği
Yanak İnceltme (Bişektomi)
Kepçe Kulak Ameliyatı
Saç Ekimi
Meme Büyütme
Meme Askılama
Meme Büyütme & Askılama
Meme Küçültme
Meme Protez Revizyonu
Meme Rekonstrüksiyonu
Karın Germe
Vücut Şekillendirme
Annelik Estetiği
Pantolon Germe (Alt Vücut Germe)
Genital Bölge Estetiği
Vajinoplasti
Labiaplasti
Klitoris Şapka Küçültme
Jinekomasti
Kol Germe
Uyluk Germe
Popo Estetiği
Popo Büyütme
Popo Askılama
Dudak Dolgusu
Yanak Dolgusu
Şakak Dolgusu
Burun Dolgusu
Çene Hattı Dolgusu
Lazer ile Yüz Yenileme
Jalupro Gençlikj Serumu Uygulaması
Fransız Askı ile Yüz ve Orta Yüz Germe
Kybella ile Gıdı Estetiği

Kliniğimiz ve uzmanlık alanlarımız ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz https://www.barisyigit.com/ websitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca sitemizde yayınlanan bilgilerin yazarı ve kliniğimizin kurucu doktoru Barış Yiğit hakkında kısa bir özgeçmişi de buradan paylaşmak istiyoruz;

Yrd. Doç. Dr. Barış Yiğit Kimdir?

Yar. Doç. Dr. Barış Yiğit 1979 yılında Antakya’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Antakya’da tamamladı. 1996 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne giriş yaptı. 2003 yılında Tıp Fakültesi’ni tamamladı. Fakültenin son yılında Lousiana State University Health Science Center’ da 6 ay boyunca ratlar üzerine Nörobilim çalışmaları yaptı.

2004 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi (Çapa) Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi eğitimine başladı.Uzmanlık eğitimimi 2010 yılında tamamladı. Uzmanlık eğitimi sırasında 2006 yılında Avrupa Mikro Cerrahi Derneği tarafından düzenlenen Mikrocerrahi kursunu birincilikle tamamladı.

Mecburi hizmetime 2010 yılında Mardin Devlet Hastanesi’nde başladı. 2013 yılında Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalında Yrd.Doç. olarak öğretim üyeliğine, 2014 yılında ise aynı klinikte Anabilim Dalı Başkanlık görevine başladı. Düzce Üniversitesi bünyesinde Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneğinin 22. Temel Mikrocerrahi kursuna başkanlık yaptı. Türk Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Türk Rekonstrüktif Mikrocerrahi Derneği ve International Society of Lymphology asil üyesi olarak görev yapıyor. 2004 – 2016 tarihleri arasında çok sayıda ulusal ve uluslararası kongrelerde çeşitli görevlerde bulunmuş olup, aynı zamanda birçok ulusal ve uluslararası bilim dergilerinde bilimsel makaleleri yayınlandı.

2016 Aralık ayından 2018 Aralık ayına kadar Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak görev yaptı. Mart 2019 yılından bu yana Fethiye de kendi kliniğinde hizmet sunuyor.

Fethiye Estetik Kliniğinden Fotoğraflar

Fethiye Estetik Kliniği Dr. Barış Yiğit Hakkında Bir Haber

Aşağıda okuyabileceğiniz haber “Fethiye Haber” tarafından haberleştirilmiş olup basılı ve dijital ortamda yayınlanmış ve yayınlanmaya devam etmektedir.

“Hayatı Başarılar İle Dolu Bir Doktor” Barış Yiğit

“Hayatı Başarılar İle Dolu Bir Doktor” Barış Yiğit

Estetik ve Plastik Cerrahı Yar. Doç. Dr. Barış Yiğit; kendisine ait  kliniğini törenle hizmete açtı. Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı olarak başarılı çalışmalarıyla ismini Fethiye bölgesinde de  duyuranYar. Doç. Dr. Barış Yiğit; kendisine ait özel polikliniği açmanın onurunu ve gururunu yaşamakta. Estetik ve Plastik Cerrahı  Yar. Doç. Dr. Barış Yiğit’in kliniğinin açılış törenine; Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Düzce Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Tuncay Şahin, doktorlar ve sağlık sektörünün tanınmış kişileri ile davetliler katıldılar.

Açılış öncesi bir konuşma yapan Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner “Barış beyi başarılı çalışmalarından dolayı yakından tanımaktayız. Bu güzel  kliniği Fethiye’ye kazandırdığı için kendisini kutluyoruz.  Tüm reklam panolarında BY ismini gördük. Seçim zamanı etkili bir reklam kampanyası yaptı. Herkes yeni bir aday mı var, diyordu. Fethiye’miz 158-160 bin nüfuslu büyük bir ilçe.  Aynı zamanda; sağlık sektöründe ve sağlık turizminde de rağbet gören bir şehiriz. Sağlıkta her geçen gün ilerleyen bir ilçeyiz. Fethiye’de yaşayan yabancılardan hep duyuyoruz; sağlıkta büyük bir hizmet olduğunu, bizlere hep söylüyorlar. Kendi ülkelerinde 3-4 ay süren tedavilerin  Türkiye’de ve Fethiye’de 3, 4 gün de tamamlandığını devamlı bir şekilde ifade ediyorlar. Şifa ve sağlık;  atalarımızdan gelen ve kültürümüzün bir parçası haline gelen büyük bir hizmet olmaktadır. Ben Barış beye başarılar diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Fethiye botoks whatsapp

Fethiye botoks uygulamasına ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişim sayfası için lütfen buraya tıklayın.

Başa dön