Dudak Dolgusu

Fethiye Dudak Dolgusu Revaçta

Son yıllarda çok aşırı popüler olan Dudak Dolgusu uygulama basitliği ve muhteşem sonuçlar yaratmasından dolayı popülaritesini kaybedeceğe benzemiyor. Eminim çoğunuz etrafınızda birçok tanıdığınızda bu uygulamayı görmüşsünüzdür. Geçtiğimiz seneler ile son sene karşılaştırıldığında Fethiye dolgu uygulaması konusunda ciddi bir artan talep içerisinde. Dudak dolgusu da bundan yeterince nasibini alıyor.

fethiye dudak dolgusu

Dudak Dolgusu ne için yapılabilir?

Kendi uygulamalarımda her zaman dudak dolgusunu iki farklı sonuç açısından değerlendirip uygulamayı tercih ederim. Hem bu yöntem hastaya da seçme şansı vermektedir. Bunlardan birincisi Dudak Kontur Dolgu Uygulaması. İkincisi ise Dudak Hacim Dolgusu Uygulaması.

Dudak Kontur Dolgu Uygulaması

Dudak derisinin ruj sürülen pembe kısmına geçiş hattının belirginleştirilmesi amacı ile yapılan bir uygulamadır. Aslında bu amaçla siz dudak kalemi kullanıyorsunuz. Dudak kalemi ile çizimin de ana amacı daha belirgin dudak sınırlarının ortaya konmasıdır. İşte bu uygulama ile ben size artık dudak kalemi kullanma gereğini unutturuyor ve aynı zamanda kalemden çok daha iyi bir sonuç çıkartmayı vaat ediyorum.

fethiye dudak dolgusu

Dudak Hacim Dolgusu Uygulaması

Dudağınızın sınırlarının belirgin olması değil de genel olarak tüm hacminin daha belirgin olması isteniyorsa doğru uygulama hacim kazandırıcı uygulamadır. Bu amaçla dolgu hacmin daha çok kazandırılmak istenen yerlerine daha fazla yapılabilmektedir. Hatta bazı kadınların şikayetçi olduğu dudak kenarlarının hiç belli olmadığı durumlarda çok güzel sonuçlar vermektedir.

Burada şunu belirtmek isterim ki eğer her iki uygulamanın da sonucunu görmek isterseniz iki uygulamada aynı zamanlı veya farklı zamanlarda pek tabi yapılabilir.

Dudak Dolgusu Sırasında Ağrı Oluyor mu?

Lokal Anestezik içeren kremlerle uyuşturma sonrası uygulama yapıldığından nredeyse hiç ağrı hissedilmiyor.

fethiyede dolgu yaptırmak

Dudak Dolgusunun Kalıcılığı Ne Kadardır?

Çapraz bağlı Hyaluronik Asit Dolgu uygulamaları arasında en az süre kalıcılığı olan bölgedir. Ortalama 10-12 ay kadar bir kalıcılık vardır. Ama unutulmamalıdır ki her kişinin farklı metabolizma hızından dolayı farklı sürede kalıcılıklar gayet normaldir.

Dikkat Etmem Gerekenler Nelerdir?

Öncelikle bilinmelidir ki uygulamadan saatler sonra daha fazla bir şişme olacaktır. Ama bu şişlik geçici olacaktır hiç merak etmeyin. Ortalama 2-3 gün içerisinde olması gereken düzeye gelecektir. İlk iki gün öpüşmemenizi istiyoruz. Uygulama günü akşamı buz uygulaması yapabilirisiniz rahatlatacaktır.

Dudak dolgusu işleminde öncesi ve sonrası arasında çok ciddi farklar vardır.

Fotoğraflarının paylaşılmasını kabul etmiş hastalarımızın öncesi ve sonrası karşılaştırmalarını görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnceleme sonrası gerekli olan en uygun uygulama en profesyonel şekilde ve en kaliteli ürünler ile yapılacaktır.

Randevu

Fethiye Botoks ve Fethiye Dolgu internet sitesi olarak;
Botoks ile ilgili bir randevu almak isterseniz kliniğimize ait iletişim bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer estetik uygulamaları hakkında bilgi ya da randevu almak isterseniz kliniğimizin resmi internet sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Fethiye botoks whatsapp

Sağlıklı günler dileriz.

Dudak Dolgusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön