Elmacık Kemiği Dolgusu

Elmacık kemiği dolgusu niye var? Çünkü, dolgun elmacık kemikleri geçmişten günümüze kadar her zaman canlı sağlıklı ve ilgi çekici görünüm yaratması ile bilinir. Günümüzde daha keskin hatlara sahip olmak için üçgenin iki taban köşesine denk gelen elmacık kemikleri daha da önemli bir rol oynamaktadır.

elmacık kemiği

Elmacık Kemiği Dolgusu Etkileri

Elmacık Kemiği üzerine yapılan dolgunun birden fazla etkisi olmaktadır. Bunların başında deminde değindiğimiz gibi daha belirgin hale getirebilecek hacim kazandırması. İkincisi ise elmacık kemiği üzerine yapılan dolgunun özellikle nazolabial oluk (ağız kenarı dik olan oluk) üzerine ve aynı zamanda alt yüz bölgesine uyguladığı lift (askı) etkisidir.

Uygulama öncesi sizinle beraber ayna önünde planlamaları yapıyoruz. Hangi bölgeye daha fazla uygulanmalı karar veriyoruz. İşlem sırasında ağrı neredeyse yok denecek kadar azdır.

Uygulama iğne ile elmacık kemiğinin genişliğine göre iki ya da üç yerden yapılmaktadır. Uygulama ile hacim kazandırmasını istediğimizden ve aynı zamanda taklit edeceği doku kemik dokusu olduğundan sert yapıda dolgu maddesi kullanılmaktadır. 

elmacık kemiği dolgusu

Elmacık Kemiği Dolgusu İşlemi Ne Kadar Sürüyor?

İşlem 5-10 dakika sürmektedir. Her uygulama sonrası uygulandığı gibi bu uygulama sonrası da masaj ve buz tatbiki vardır.

Fethiye Elmacık Dolgusu konusunda profesyonel ve tecrübeli ekibi ile Barış Yiğit Klinik her zaman yanınızda olmaktan gurur duymaktadır.

elmacık dolgusu

Elmacık dolgusu işleminde öncesi ve sonrası arasında çok ciddi farklar vardır.

Fotoğraflarının paylaşılmasını kabul etmiş hastalarımızın öncesi ve sonrası karşılaştırmalarını görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İnceleme sonrası gerekli olan en uygun uygulama en profesyonel şekilde ve en kaliteli ürünler ile yapılacaktır.

Randevu

Fethiye botoks whatsapp

Fethiye Botoks ve Fethiye Dolgu internet sitesi olarak;
Botoks ile ilgili bir randevu almak isterseniz kliniğimize ait iletişim bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer estetik uygulamaları hakkında bilgi ya da randevu almak isterseniz kliniğimizin resmi internet sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Elmacık Kemiği Dolgusu

Elmacık Kemiği Dolgusu” için bir görüş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön