Burun Dolgusu

Son zamanlarda yukarı doğru bir trend kazanan Burun Dolgu Uygulaması bence kazandığı trendi hak ediyor. Özellikle burun sırtındaki düzensizlikleri çözümlemek için muhteşem bir yöntem.

Burun Dolgusu Nedir?

Hyaluronic asit dolguların burun sırtı düzensizlikleri, burun ucu belirginleştirilmesi ve kaldırılması işlemleri için uygulanması işlemine verilen isimdir. Özellikle Burun estetiği ameliyatı olmak konusunda net bir karar verememiş olan veya aynı zamanda ameliyat olmaktan korkan insanlar arasında çok tutulan bir uygulama olmuştur.

burun dolgusu nedir

Fethiye Burun Dolgusu ile burun kamburu düzeltilebilir mi?

Özellikle urun sırtındaki kamburun bazen tamamen bazen de çok az görünür hale getirilmesi Fethiye burun dolgu uygulama işleminin en çarpıcı sonucudur.

fethiye burun dolgusu

Fethiye Burun Dolgusu ile Burun Ucu Kaldırılabilir mİ?

Burun sırtındaki kamburun kamufle edilmesi haricinde burun ucunun daha belirginleştirilmesi ve hatta burun ucunun kaldırılması pek tabi uygulama sonrasındaki kazanımların içerisinde yer almaktadır.

Fethiye Burun Dolgu Uygulaması ne kadar sürede yapılır?

İyi bir planlama sonrası Fethiye burun dolgu uygulama işlemi ortalama 5-10 dakika sürmektedir.

burun estetiği

Burun Dolgusu Kalıcılığı Nedir?

Burun Dolgu Uygulaması Çapraz bağlı Hyaluronic Asit Dolgular ile çok başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Ortalama kalıcılık süresi 12-15 ay civarındadır. Ama unutmamak gerekir ki bu süreler her ne kadar dolgunun kalitesi ile orantılı olsa da kişiler arasında da fark gösterebilir.

Fethiye Burun Dolgu Uygulamaları ile öncesi ve sonrası arasında çok ciddi farklar vardır.

Fotoğraflarının paylaşılmasını kabul etmiş hastalarımızın öncesi ve sonrası karşılaştırmalarını görmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

buruna dolgu yaptırmak

Randevu

İnceleme sonrası gerekli olan en uygun uygulama en profesyonel şekilde ve en kaliteli ürünler ile yapılacaktır.

Fethiye botoks whatsapp

Dolgu ile ilgili bir randevu almak isterseniz kliniğimize ait iletişim bilgileri için buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer estetik uygulamaları hakkında bilgi ya da randevu almak isterseniz kliniğimizin resmi internet sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Burun Dolgusu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön